Породица навијача Тотенхема пропушта чудесан повратак у Ајакс након што се толико напила да су 'мислили да се меч завршио на полувремену'

ПОРОДИЦА навијача Спурса пропустила је невероватан повратак Тотенхема у Лигу шампиона након што су се превише напили и напустили стадион на полувремену - мислећи да је утакмица завршена.

Доживотни навијачи Мицхаел са синовима Јамесом и Виллом Перкинсом изјурили су из Ајак-ове Јохан Цруифф Арене у Амстердаму када је резултат био 2-0 и 'изгледало је да је свака нада изгубљена'.

како финастерид делује против опадања косе

Породица навијача Спурса пропустила је невероватан повратак Тотенхема у Лигу шампиона након што су се превише напили и напустили стадион на полувремену - мислећи да је утакмица завршена

Мислили су да су њихови вољени Спурси неколико секунди до полуфинала Лиге шампиона па су кренули према излазу - нешто прије 45. минута.

Али у Амстердаму је у среду увече остало још само пола фудбала за игру - што се показало као чаролија од 45 минута која ће ући у историју фудбала.

Тоттенхам је победио са 3-2, након што је Луцас Моура постигао хет-трик са секундама преосталим на сату.

Али, Јамес, Вилл и њихов тата Мицхаел, из јужног Лондона, пропустили су целу ствар-након што су пре меча потопили по 12 пинтова и тврдили да су полувреме погрешно узели за пуно радно време.

ПРОПУСТИО ЈЕ ПОВРАТАК

Продуцент друштвених мрежа Јамес, 23, рекао је: „Само смо мислили да нема шансе да постигнемо три гола за мање од пет минута.

„Били смо прилично сиромашни и нисмо имали никакве шансе. Сви смо отишли ​​мало пре полувремена - мислећи да је пуно радно време.

„Нисмо изгледали као да ћемо икада дати гол. Нас троје смо били прилично пијани и једноставно нисмо мислили да ћемо дати гол.

„Нико није причао и сви су мислили да је утакмица у том тренутку завршена. Мислили смо да одлазимо у савршено време и хтели смо да победимо журбу из земље. '

Тројица сломљених обожавалаца почели су да се враћају у свој хотел у центру Амстердама.

Али док су стајали на платформи железничке станице метроа, Џејмс је примио телефонски позив од пријатеља управо у току другог полувремена.

Prednosti korena make za muškarce

Тада је пени пао и Јамес је схватио да је изашао са стадиона на пола, а не на пуно радно време.

Док је телефонирао свом пријатељу, Спурс је постигао први од њихова три гола, што је изазвало почетак повратка за памћење.

ЖУРАКО НАЗАД У ХОТЕЛ

Јамес, Мицхаел и Вилл пожурили су назад у свој хотел и успели да ухвате последњих пола сата меча у хотелском бару.

Јамес је додао: „Чекали смо воз и мој пријатељ ме је позвао. Није могао да верује да смо отишли. Рекао је да игра још траје.

Рекао ми је када је Спурс постигао први гол. Био сам тако збуњен. Али онда сам схватио да нико није стајао око нас и чекао воз.

„Могли смо да гледамо у бару и, да будем искрен, сад ми је добро. И даље сам био узбуђен што гледам због онога што се дешава.

koliko košta trt terapija

'Био је невероватан осећај када смо победили. Скинуо сам мајицу и почео да трчим уоколо.

„Очигледно је да је било боље бити тамо, али је то свакако било невероватно искуство. Славили смо као да смо још на земљи. '

Славили смо као да смо још на земљи. '

Јамес Перкинс

Џејмс је своју карту платио 64 евра и целе сезоне је путовао по Европи гледајући Спурсе у Лиги шампиона.

Јамес, његов тата и његов брат допутовали су у среду у 13:00 на реванш утакмицу полуфинала Лиге шампиона у Амстердам и провели седам сати пре него што су почели да пију.

Стигли су на тло на време за почетак у 20 сати, али су због пијане забуне пропустили почетак меча.

Џејмс са замућеним очима чак је покушао да уђе у Амстердам Арену користећи карту за стару утакмицу Тотенхема.

načini da dobijete veći kurac

Стигао је на своје место десет минута након утакмице - када је Спурс већ губио - и мислио је да мисли да је пропустио целу половину фудбала.

Јамес је рекао: „Мислили смо да смо отишли ​​у савршено време да победимо журбу на пуно радно време.

„Отишао сам, а тата и брат су ме пратили.

'Још сам срећан, али то је последњи пут да сам раније напустио фудбалску утакмицу.'

kako da ti kurac poraste

Јамес се нада да ће са татом и братом 1. јуна присуствовати финалу Лиге шампиона у Мадриду.

Спурси ће против Ливерпула играти на стадиону Метрополитано, где ће један тим бити крунисан за шампиона Европе.

Присталице доживотних Спурса, тата Мицхаел са синовима Јамесом и Виллом Перкинсом, излетели су из Ајак-ове Јохан Цруијфф Арене у Амстердаму када је резултат био 2-0 и 'свака нада се чинила изгубљеном'

Мислили су да су њихови вољени Спурси неколико секунди удаљени од полуфинала Лиге шампиона, па су кренули ка излазу - нешто пре 45. минута

Тотенхем је победио у мечу са 3: 2, након што је Лукас Моура постигао хет-трик са секундама преосталим на сату

Рио Фердинанд и Гари Линекер питају Ходдлеа да ли је добро јер емотивна легенда Спурса слави победника Моуре након недавног срчаног удара